Lampy podłogowe hit czy kit?
Zastanawiasz się nad oświetleniem do mieszkania, gabinetu czy biura? Chcesz stworzyć stylową i klimatyczną przestrzeń, która będzie współgrała ze stylem całego mieszkania za pomocą dodatków? Zapoznaj się z tekstem. Lampy podłogowe to nie tylko oświetlenie ale też dekoracja.
2019-05-08, 14:13

Lampy podłogowe- nowoczesność i styl  


Odpowiadając na pytanie tytułowe: czy lampy podłogowe to modny dodatek czy starodawny element dekoracji i oświetlenie przestrzeni, trzeba zaznaczyć, że ten rodzaj oświetlenia w odpowiedniej stylistyce to zdecydowany hit wśród trendów dekoratorskich. Stanowią one doskonały dodatek do oświetlenia wiszącego a dobrze dobrane i ustawione w odpowiednich miejscach pięknie się uzupełniają. Dzięki temu można cieszyć się idealnym światłem w całym mieszkaniu. Cały fenomen lamp podłogowych polega na ich stylistyce. W modzie są lampy w surowym stylu, wykonane z drewna bądź metalu. Zaprojektowane często na jednej bądź trzech nogach stelaże posiadają w wielu wypadkach możliwość manewrowania źródłem światła, co dodatkowo pozwala na skierowanie go w miejsce, które szczególnie chcemy wyeksponować.
 


Do jakich aranżacji?  


Lampy podłogowe to rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w klimat wysokich, nowocześnie urządzonych pomieszczeń w stylu loftowym. Ale nie tylko do nich pasuje ten rodzaj oświetlenia. Wszytko zależy od samej lampy. W Domodes można znaleźć duży wybór abażurów, od metalowego po materiałowy i przeźroczysty. Materiał stelaża, użyta żarówka decydują o tym czy dana lampa podłogowa będzie wpisywała się w klimat mieszkania.Jeśli w przestrzeni pasuje sterylny, industrialny klimat powinno wybrać się oświetlenie neutralne bądź metalowe z klasyczną żarówką o zimnej barwie. Nie należy zapominać o swoich osobisty preferencjach. Ważne, żeby każdy domownik czuł się komfortowo! My polecamy lampy podłogowe do każdego mieszkania. Po więcej zapraszamy na stronę: https://domodes.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe

KONTAKT / AUTOR
Domodes
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy